Televizní program

PONDĚLÍ 5.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Pohádka pro radost

08:50   Evoluce

09:05   Relaxujte s námi

09:15   Pro zdraví trochu jinak

09:45   Dnes vaříme s …

10:05   Kamarádky

10:35   Minutovky

10:40   Chci Tě…? (film FAMO)

11:00   Na houbách (film FAMO)

11:05   Písničky pro radost

11:15   Za hranicí

11:40   A 21

12:45   Dobré rady bez úhrady

13:05   Podej mi ruku (Jiří Štědroň)

13:25   Prstýnek (film FAMO)

13:50   Pro zdraví trochu jinak

14:30   Procházka pod Olympem (cyklus „Zašlé prachem“)

15:05   Osobnosti jak je neznáme (Jiří Helekal)

15:40   Rychlé šípy (film FAMO)

16:05   Písničky pro radost

16:30   A 21

17:35   Pohádka pro radost

17:45   Transformace

17:50   Dětské pohlazení

18:00   Minutovky

18:05   O znaku pražském (cyklus „Zašlé prachem“)

18:20   Dnes vaříme s …

18:50   A 21

19:50   Minutovky

19:55   Písničky pro radost

20:05   Kamarádi

20:40   Rady od srdce

21:00   Podej mi ruku (Václav Legner)

21:25   Vysoká škola bontonu

21:55   O znaku pražském (cyklus „Zašlé prachem“)

22:05   Podvečer s tajemnem

22:30   Karty, hvězdy radí

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

ÚTERÝ 6.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Pohádka pro radost

09:00   Řehtačky

09:15   Relaxujte s námi

09:25   Pro zdraví trochu jinak

09:50   Dobré rady bez úhrady

10:15   Podej mi ruku (Václav Legner)

10:30   Minutovky

10:35   Písničky pro radost

10:45   Rady od srdce

11:05   Pěkně, příjemně a užitečně (cyklus „Zašlé prachem“)

11:20   Kronika vzpomínek

12:20   A 21

13:20   Škola tmou (cyklus „Zašlé prachem“)

13:40   Zvláštní znamení (cyklus „Zašlé prachem“)

13:55   Podej mi ruku (Vlastimil Harapes)

14:35   Pro zdraví trochu jinak

14:55   Na houpačce

15:25   Osobnosti jak je neznáme (Emil Pražan)

16:00   Písničky pro radost

16:15   B + F (film FAMO)

16:45   Rady od srdce

17:05   Island (cyklus „Zašlé prachem“)

17:30   Pohádka pro radost

17:40   O kouzelném slovíčku

17:45   Dětské pohlazení

18:00   V zemi králů (cyklus „Zašlé prachem“)

18:05   Dárek na cestu

18:10   Minutovky

18:15   Dnes vaříme s …

18:30   Pro zdraví trochu jinak

18:50   Osobnosti jak je neznáme

19:20   Velkej Honza (film FAMO)

19:45   Nadílka (film FAMO)

19:50   Dobré rady bez úhrady

20:15   Minutovky

20:20   Písničky pro radost

20:35   Rady od srdce

21:00   A 21

22:05   Podvečer s tajemnem

22:30   Uršuloviny (záznam divadelního představení)

00:10   Srdce na dlani 2016 

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

STŘEDA 7.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Pohádka pro radost

08:50   Pohádka o zlobivé mrkvi

09:00   Relaxujte s námi

09:15   Pro zdraví trochu jinak

09:40   O kouzelném slovíčku

09:45   Rady od srdce

10:15   A 21

11:15   Minutovky

11:20   Písničky pro radost

11:30   Dnes vaříme s …

11:45   Na houpačce

12:15   Kamarádky

12:45   Dobré rady bez úhrady

13:10   Velká voda (cyklus „Zašlé prachem“)

13:30   Osobnosti jak je neznáme (Zdeněk Barták)

13:50   Za hranicí

14:35   Pro zdraví trochu jinak

15:00   Nesmrtelní (Jan Evangelista Purkyně)

15:30   Na houpačce

16:00   Písničky pro radost

16:15   Dárek na cestu

16:20   Rady od srdce

16:55   100 rokov FSK Kriváň (cyklus „Zašlé prachem“)

17:35   Pohádka pro radost

17:45   Pee time

17:50   Dětské pohlazení

18:05   Minutovky

18:10   Kronika vzpomínek

18:45   Dobré rady bez úhrady

19:10   Pro zdraví trochu jinak

19:35   Podej mi ruku (Petr Zajíček)

20:00   B + F (film FAMO)

20:10   Minutovky

20:15   Písničky pro radost

20:35   Rady od srdce

21:10   U kafíčka

21:40   Osobnosti jak je neznáme (Slávek Boura)

22:10   Podvečer s tajemnem

22:30   Zlatá platina (záznam koncertu – 1. část)

23:05   Dnes vaříme s …

23:30   Zlatá platina (záznam koncertu – 2. část)

00:10   Dnes vaříme s …

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

ČTVRTEK 8.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Pohádka pro radost

08:50   Hledá se vlk

08:55   Relaxujte s námi

09:10   Pro zdraví trochu jinak

09:40   Osobnosti jak je neznáme (Stanislav Zindulka)

10:20   Rady od srdce

10:40   Minutovky

10:45   Písničky pro radost

10:55   U kafíčka

11:30   Na houpačce

12:00   A 21

13:00   Za hranicí

13:35   Podej mi ruku (Kamil Emanuel Gott)

14:25   A 21

15:30   Kamarádky

16:00   Písničky pro radost

16:25   Rady od srdce

16:55   Matka (cyklus „Zašlé prachem“)

17:15   Dovolená v Chorvatsku (cyklus „Zašlé prachem“)

17:35   Pohádka pro radost

17:45   Ako sa do hory volá

17:50   Dětské pohlazení

18:05   Minutovky

18:10   Co kamery neviděly

18:30   Pro zdraví trochu jinak

18:50   Stíny proměn (film FAMO)

19:05   Dobré rady bez úhrady

19:25   A 21

20:25   Minutovky

20:30   Písničky pro radost

20:40   Směj se paňáco (cyklus „Zašlé prachem“)

20:50   Skotačiny života (cyklus „Zašlé prachem“)

21:15   Podej mi ruku (Monika Marešová)

21:30   Nesmrtelní

22:05   Podvečer s tajemnem

22:30   U Reginy s Reginou

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

PÁTEK 9.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Pohádka pro radost

08:55   Transformace

09:00   Relaxujte s námi

09:20   Pro zdraví trochu jinak

09:35   Co kamery neviděly

10:00   Nesmrtelní

10:30   Minutovky

10:35   Písničky pro radost

10:45   A 21

11:50   Na houpačce

12:20   Za hranicí

12:40   Co kamery neviděly

13:05   Dobré rady bez úhrady

13:30   Tygr (cyklus „Zašlé prachem“)

13:40   Bubushow

14:45   Osobnosti jak je neznáme (Vít Chaloupka)

15:15   Na houpačce

15:50   Za hranicí

16:15   Písničky pro radost

16:40   Rady od srdce

17:00   Černobílý svět (film FAMO)

17:30   Pohádka o líné myšce Bobince

17:45   Evoluce

18:00   Dětské pohlazení

18:05   Minutovky

18:10   Kamarádky

18:40   Dobré rady bez úhrady

19:10   Pro zdraví trochu jinak

19:35   Minutovky

19:40   Písničky pro radost

19:50   A 21

20:55   Nejhezčí dárek

21:25   Osobnosti jak je neznáme (Jožka Zeman)

22:05   Žaludské eso

22:30   Pro zdraví trochu jinak

22:50   Písnička pro radost

22:55   Pro zdraví trochu jinak

23:20   Dobré rady bez úhrady

23:45   Dobré rady bez úhrady

00:05   Kamarádky

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

SOBOTA 10.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:40   Barevná sluníčka

09:10   Pohádka o zlobivé mrkvi

09:20   Relaxujte s námi

09:40   Evropou s teraklubem (cyklus „Zašlé prachem“)

10:20   FES (cyklus „Zašlé prachem“)

10:40   Osobnosti jak je neznáme (Jožka Zeman)

11:10   Minutovky

11:15   Písničky pro radost

11:25   Podej mi ruku (Tomio Okamura)

11:50   Dnes vaříme s …

12:15   A 21

13:15   Dárek na cestu

13:20   Dobré rady bez úhrady

14:00   Pro zdraví trochu jinak

14:40   A 21

15:45   Kamarádi

16:30   Písničky pro radost

16:40   Po stopách Karla IV. (cyklus „Zašlé prachem“)

17:05   Dračí let (film FAMO)

18:30   Barevná sluníčka

18:10   O kouzelném slovíčku

18:15   Dětské pohlazení

18:30   Minutovky

18:35   Lázeňské odpoledne (cyklus „Zašlé prachem“)

18:40   Co kamery neviděly

19:10   A 21

20:10   Minutovky

20:20   Písničky pro radost

20:35   Stíny proměn (film FAMO)

20:50   Dárek na cestu

20:55   Litterarum talentum

21:20   Faltusárium

21:45   Horami i pouští (cyklus „Zašlé prachem“)

22:00   O znaku pražském (cyklus „Zašlé prachem“)

22:30   Cyrano (záznam představení Divadla Radka Brzobohatého)

00:30 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

 

NEDĚLE 11.12.2016

08:30   Dětské pohlazení

08:35   Pohádka pro radost

08:45   Pohádka o zlobidlech

09:00   Relaxujte s námi

09:15   Pro zdraví trochu jinak

09:40   Osobnosti jak je neznáme (Stanislav Zindulka)

10:30   Faltusárium

10:50   Minutovky

10:55   Písničky pro radost

11:00   Zvláštní znamení (cyklus „Zašlé prachem“)

11:20   Litterarum talentum

11:40   Dobré rady bez úhrady

12:10   Dnes vaříme s …

12:30   Podej mi ruku (Pavel Půta)

12:50   Za hranicí

13:15   Pro zdraví trochu jinak

13:40   Co kamery neviděly

14:30   Osobnosti jak je neznáme (Hana Čížková)

15:00   Vilma (film FAMO)

15:25   Písničky pro radost

15:35   A 21

17:00   Sametové dny (cyklus „Zašlé prachem“)

17:30   Barevná sluníčka

18:05   Pohádka o zlobidlech

18:15   Dětské pohlazení

18:20   Minutovky

18:25   Dobré rady bez úhrady

18:55   Pro zdraví trochu jinak

19:10   Za hranicí

19:40   Minutovky

19:45   Písničky pro radost

19:55   Vilma (film FAMO)

20:15   A 21

21:20   Kamarádi

21:55   Podej mi ruku (Jitka Asterová)

22:20   To byl Josef Škvorecký (cyklus „Zašlé prachem“)

22:50   Za hranicí

23:20   Podej mi ruku (Pavel Půta)

23:35   Faltusárium

00:00   A 21

01:00 – 08:30   repríza vysílání z předchozího dne

TOPlist