Jak nás naladíte

Program TV Regina je šířen bezplatně prostřednictvím pozemní DVB-T vysílací sítě společnosti Prague Digital TV v Praze a Středních Čechách na 46. kanále bezplatně a prostřednictvím provozovatele satelitní platformy Skylink na satelitu Astra 3B (23,5°E) také bez poplatku.

Postup nastavení pozemního příjmu (DVB-T).

Vstupte do ovládacího menu Vašeho přijímače (televizor nebo set top box) a v pozici „nastavení“, zvolte buď „manuální“ nebo „automatické“ ladění. Máte-li stávající programy již uspořádané podle svého výběru, doporučujeme použití manuálního ladění. Při manuálním ladění nastavte číslo kanálu na 46 nebo v případě nastavení frekvence na hodnotu 674 MHz. Po spuštění vyhledávání by se Vám měla objevit informace o nalezených programech, které si již podle vlastního uvážení setřídíte.

Podrobnější informace najdete také na http://www.pdtv.cz/jak-nas-naladite.html

Postup nastavení satelitního příjmu (DVB-S).

Vzhledem k široké nabídce satelitních přijímačů se tento postup může lišit podle typu použitého přijímače. Ve většině případů je princip vždy stejný. Začneme tím, že se dostaneme do MENU, tam zvolíme manuální vyhledávání a zadáme některé z níže uvedených parametrů, které Váš přijímač potřebuje k vyhledání konkrétního programu. Pokud by se stalo, že výrobce nemá ve svém firmware zaneseny nejnovější změny ve vysílání – chybí mu některé aktuální transpondéry, je nezbytné potřebný transpondér zadat ručně, formou přidání nových nebo editací stávajících.

Přijímače vybavené funkcí „fastscan“ (doporučujeme využití této funkce), uloží program TV Regina na pozici č. 29 v ČR a na pozici č. 39 na Slovensku.

Podrobnější informace a návody najdete také na http://www.skylink.cz/jak-na-to-24.html

Z DŮVODU PŘECHODU VYSÍLÁNÍ Z MPEG-2 NA MPEG-4 BYLO SPUŠTĚNO VYSÍLÁNÍ S TĚMITO PARAMETRY:

Satelit: Astra 3B, 23,5°E

Kmitočet: 12 090 MHz

Polarizace: Vertikální

FEC: 2/3

Symbolová rychlost: 29 900 kS/s

Norma: DVB-S2/8PSK

Pilot: OFF

Formát: MPEG-4/SD

OD ČERVENCE NÁS MŮŽETE NALADIT I V PLZNI A OKOLÍ!!!

TOPlist